Počerňáci

Naše občanské volební uskupení „Počerňáci pro Počernice“ děkuje všem počernickým občanům, že přišli k volbám a těm, kteří nás volili děkujeme za důvěru. Díky vám jsme získali dva zastupitele. Miloše Blahovce a Jardu Kočího.

Číst dál: Počerňáci děkují počeňákům

Vážený pane Tikman,

s velkou pozorností, abych vše pochopil, a zájmem jsem si přečetl váš spisek na webu epocernice, v němž útočíte na …??? Na co vlastně?? Na osoby na kandidátce hnutí Počerňáci pro Počernice? Na komunisty? Na náš volební program? Nebo snad na to, že mám vinu na komunistických zločinech padesátých let?  V roce 1950 jsem se narodil, takže jsem to zažil a jako kojenec neprotestoval. To máte pravdu.

Číst dál: Otázky bez odpovědi, nebo jen...

Patřím již k té generaci, která měla možnost si plně vychutnat dobu před i po roce 1989. Považuji to za neocenitelnou životní zkušenost. Nechci tady tato dvě období srovnávat, ale chtěl bych se zamyslet o vztahu dnešní společnosti k této skupině lidí. Se zájmem studuji volební programy a názory jednotlivých subjektů voleb.

Číst dál: Jak to vidím já – aneb úcta a...

Je to již několik let, co se v Horních Počernicích narodily nové stránky „epočernice“. Otcem se stal pan Petr Rýpar, který se s velkou láskou a péčí stará o tyto stránky dodnes. Určitě není jednoduché všechny příspěvky pročítat, na některé reagovat a stále něco vymýšlet a připravovat, aby tyto stránky byly stále aktuální, zajímavé a pro všechny srozumitelné.

Číst dál: Ještě že máme epocernice