Vážení spoluobčané. Neúprosně se blíží volby a proto předpokládám, že se opět vyskytnou tací, kteří si budou chtít vyřešit anonymně své problémy na našem webu, jako se to již několikrát za 4-letou existenci našeho webu stalo.

 

 

 

Náš web je postaven na naší vzájemné důvěře, ale to neznamená, že z webu uděláme anonymní diskusní a příspěvkové fórum. Na to slouží jiné weby a s nimi nechci mít nic společného.

Stále platí to, že na našem nezávislém hornopočernickém webu máte možnost zveřejnit opravdu jakýkoliv článek, reklamu či názor a to v rámci slušných mravů. To je na našem webu po celou jeho dobu jasně napsáno.

Vzhledem k tomu, že je dnes možné komunikovat zcela anonymně, vás žádám, abyste mi zároveň s vaším novým (prvním) příspěvkem poslali i kontakt na vás. Konkrétně vaše jméno, mobil a počernickou adresu. Tento systém je celkem běžný i u jiných systémů a webů. Tyto údaje budou použity jen pro mne a nikomu dále opravdu poskytovány nebudou. Bez těchto údajů ale nebude váš článek prostě zveřejněn! My všichni komunikujeme celkem veřejně a nemáme se za co stydět.

Nemám vůbec žádný problém se s vámi i setkat a probrat mnoho dalších věcí osobně. Mnoho přispěvovatelů znám již osobně a myslím, že je to vzájemné spolupráci jen přínosem. Kdo nevěří, může se jich zeptat.

Jak jsem již jednou psal, náš web je postaven na naší vzájemné důvěře a nerad bych dostal tento web do role nedůvěryhodného informačního média.

 

Jinak vám děkuji za to, že naše webové stránky sledujete, přispíváte na ně a reagujete na dění v naší obci.

Omlouvám se za trošku byrokracie v naší komunikaci ale zároveň děkuji za pochopení.

 

Petr Rýpar

autor webu