Vážení spoluobčané,

rádi bychom se s vámi podělili o naše stanoviska a názory ohledně nových událostí kolem záměru vystavět v Horních Počernicích halu pro společnost Amazon, zejména pak k návrhu tzv. Memoranda, které mělo být projednáváno zastupiteli na jejich pracovní schůzce dne 19. 10. 2015

Číst dál: Stanovisko TOP 09 k zamýšlené...

Přiznám se, že jsem po přečtení článku pana Brunnera o ustavujícím „svatomartinském“ jednání Zastupitelstva Horních Počernic, ve kterém navázal na celkem pochopitelný postesk Ivana Lišky, nevěřil vlastním očím. Na chvilku jsem dokonce pod vlivem specificky normalizačních obratů použitých v textu zaváhal, jestli jsem se snad nepropadl o několik desetiletí zpět v čase.

Číst dál: Reakce na článek pana Brunnera

Právě skončené volby do Zastupitelstva městské části Praha 20 byly pro stranu TOP 09 druhým volebním kláním na komunální úrovni, ve kterém se naší stále ještě mladé straně podařilo potvrdit sice zatím nepříliš vysokou, ale poměrně stabilní podporu.

Číst dál: Odůvodnění rezignace pana Vávry z...

Děkujeme Vám všem, kteří jste dali svůj hlas naší kandidátce TOP 09 v Horních Počernicích. Získali jsme díky Vám 7,84% a 2 mandáty pro paní magistru Alenu Šefčíkovou a pana Jiřího Vávru.

Číst dál: TOP 09 - Poděkování občanům

Horní Počernice opět zaplavila volební hesla tzv. nezávislých kandidátů a hnutí vychvalující ideovou neukotvenost, vypočítavost a neochotu zastávat jasné, koncepční a dlouhodobě promyšlené politické názory.

Číst dál: Nehrajeme falešně