Vytvořili jsme pro vás informační web, který si dal za cíl informovat občany Horních Počernic (a nejenom je) o veškerém dění  v Horních Počernicích. Do této chvíle nám totiž chyběly jakékoliv ucelené informace sportem počínaje, společenským životem, kulturou, komunální politikou a informacemi z radnice konče...

Webové stránky nejsou a nebudou stránkami žádné politické strany, veškeré náklady spojené s provozem stránek si hradíme sami. Prostě nám - občanům Horních Počernic vadila situace před volbami i po nich a rozhodli jsme se udělat nezávislé webové stránky, které dají i ostatním prostor nejenom pro vyjádření svých názorů, ale i možnost informovat ostatní o jakémkoliv dění v Horních Počernicích.

Vůbec nechceme konkurovat papírové formě Hornopočernického zpravodaje, jeho místo zde rozhodně je. Chceme s ním a samozřejmě i s radnicí pokud možno spolupracovat. Ale naším cílem je poskytovat aktuální informace z dění v Horních Počernicích a tuto možnost poskytovat=psát informace, nabízíme i ostatním občanům. 

Pokud máte informace z jakékoliv oblasti života v Horních Počernicích, jste členem nějakého občanského sdružení, politické strany, jste členem samosprávy Úřadu městské části Praha 20, jste občan Horních Počernic, chcete naprosto  ZADARMO reagovat na "cokoliv" v naší obci, stačí nám poslat na mail redakce podklady pro článek v jakékoliv textové formě a my již ostatní zajistíme. Pokud bude potřeba cokoliv upřesnit, kontaktujte nás a dohodneme si schůzku, na které vše potřebné probereme osobně.

Za příspěvky odpovídá autor. Neprošly jazykovou ani obsahovou korekturou a nemusí vždy vyjadřovat názor redakce.

Články odporující dobrým mravům nebudou ale zveřejněny. Podmínky pro zveřejnění vašich reakcí a článků najdete nově v tomto příspěvku.

A pokud máte zájem o inzerci na našich stránkách, kontaktujte nás prosím na níže uvedeném mailu.

 

 

Ing. Petr Rýpar , redaktor a autor webu. Pracuji jako systémový inženýr v IT oblasti, v Horních Počernicích žiji více jak 22 let.

V současné době jsem členem Komise životního prostředí MČ Praha 20.

 

 

 

 

PhDr. Zuzana Foglarová, hlavní redaktorka webu. Pracuji jako redaktorka Českého rozhlasu, v Horních Počernicích jsem více jak 25 let.