Chvalská tvrz

HlavolamyZábavná, hravá a interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města probíhá po celé léto od 27. května až do 3. září 2017, denně od 9 do 17 hod. v obou velkých výstavních prostorách Chvalského zámku. Zveme děti i dospělé do uliček starého městečka, kde skládáte a luštíte hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a je zde i kuličkové bludiště, velký ježek v kleci a molitanová herna! Jistě vás bude zajímat i největší a nejtěžší hlavolam v České republice (a možná i Evropě) pojmenovaný Big Pelikan.  

Číst dál: Interaktivní výstava Hlavolamy v uličkách starého města

Slavnostní zahájení jedinečné výstavy Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku se koná v sobotu 14. ledna 2017 ve 14 hod.

Známý mladý zpěvák a herec Tomáš Vaněk zazpívá melodie z připravovaného muzikálu Ples upírů, kde vystupuje v jedné z hlavních rolí - Herberta, syna hraběte Krolocka.

Číst dál: Slavnostní zahájení výstavy Dracula a ti druzí – zpěvák Tomáš Vaněk jako Herbert z Plesu upírů

Vážení, návštěvníci, upozorňujeme, že ve dnech 9. až 13. ledna 2017 bude Chvalský zámek PROVOZNĚ UZAVŘEN z důvodu deinstalace a instalace nové výstavy Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku.

Číst dál: Provozní uzavření Chvalského zámku od 9. do 13. 1. z důvodu instalace výstavy Dracula a ti druzí

Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku je unikátní výstava o smyšlených postavách středoevropských dějin – upírech, která probíhá od 14. 1. do 9. 4. 2017, denně od 9 do 17 hod. Kromě speciálně vytvořených originálních figurín představíme také „živé – pohyblivé“ obrazy, které prozatím nemají v ČR obdoby.

Číst dál: Výstava Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen