Chvalská tvrz

Slavnostní zahájení jedinečné výstavy Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku se koná v sobotu 14. ledna 2017 ve 14 hod.

Známý mladý zpěvák a herec Tomáš Vaněk zazpívá melodie z připravovaného muzikálu Ples upírů, kde vystupuje v jedné z hlavních rolí - Herberta, syna hraběte Krolocka.

Číst dál: Slavnostní zahájení výstavy Dracula a ti druzí – zpěvák Tomáš Vaněk jako Herbert z Plesu upírů

Vážení, návštěvníci, upozorňujeme, že ve dnech 9. až 13. ledna 2017 bude Chvalský zámek PROVOZNĚ UZAVŘEN z důvodu deinstalace a instalace nové výstavy Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku.

Číst dál: Provozní uzavření Chvalského zámku od 9. do 13. 1. z důvodu instalace výstavy Dracula a ti druzí

Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku je unikátní výstava o smyšlených postavách středoevropských dějin – upírech, která probíhá od 14. 1. do 9. 4. 2017, denně od 9 do 17 hod. Kromě speciálně vytvořených originálních figurín představíme také „živé – pohyblivé“ obrazy, které prozatím nemají v ČR obdoby.

Číst dál: Výstava Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku

Na Štědrý den 24. 12. 2016 mezi 14. a 16. hodinou je pro vás připravena tradiční a oblíbená akce Živý betlém na Chvalském zámku.

 

 

Na nádvoří uslyšíte vánoční písně a koledy – od 14 hodin zazpívá nadějná zpěvačka z Horních Počernic Majda Moudrá, od 14.50 oblíbená kapelaBoží nadělení z farnosti sv. Ludmily.

Číst dál: Živý betlém na Chvalském zámku

Rošťácký skřítek Matýsek provede v neděli 11. 12. 2016 mezi 10. a 17. hodinou děti i dospělé Chvalským zámkem, vánočními výstavami Ladovské Vánoce a Andělé a betlémy řezbáře Josefa Haldy a také si s dětmi připomene a vyzkouší nejznámější vánoční tradice.

Číst dál: Pohádková neděle na zámku se skřítkem Matýskem a vánočními tradicemi

Právě přítomno: 56 hostů a žádný člen