Aktuality

okruhVážení spoluobčané,

dne 1. 2. 2018 se odehrála schůzka o silničním okruhu kolem Prahy. Toto setkání jsem zorganizovala s podporou  koordinátorky projektu Zdravé město Horní Počernice L. Tomsové za účelem jednak získat aktuální informaci o stavu projednávání silničního okruhu kolem Prahy, jednak poskytnout prostor k výměně informací a názorů mezi skupinami, které se v Horních Počernicích aktivně angažují v procesu jeho projednávání.

Číst dál: Schůzka o silničním okruhu kolem...

okruh

Zveme všechny občany, kteří se zajímají o problematiku hlučnosti a znečištění dálnicemi okolo nás, na setkání s radními, kde s nimi budeme mít možnost o této problematice diskutovat.

Setkání se koná 26.9.2017 od 17:00 hodin v ZŠ Bártova.

Číst dál: Pozvánka na setkání s radními...

Jedním z hlavních cílů projektu Zdravá městská část Horní Počernice je zapojování občanů žijících v naší městské části do možnosti společného rozhodování při správě městské části. Jednou z takových možných aktivit je zapojení do rozhodování o využití části rozpočtu určené na realizaci projektů investičního charakteru.

Číst dál: Investice na přání

Dovoluji si Vás pozvat veřejné projednání dokumentace a posudku EIA ve věci „D11, stavba 1101, km 0,0 – exit Jirny, modernizace dálnice na šestipruhové uspořádání“.

 

Projednání se koná dne 21. 12. 2016 od 15 h v Hotelu Chvalská tvrz, na Chvalské tvrzi 858/11, Praha Horní Počernice.

 

 

Číst dál: Veřejné projednání dokumentace...

Dovolte mi, abych Vás všechny pozvala na již šestý ročník oblíbené akce, kterou pro Vás zajišťuje MČ Praha 20 a organizuje Chvalský zámek
Svatomartinská jízda na Chvalském zámku aneb Na víno se zastupitelkami i zastupiteli

která se koná v pátek 25. listopadu 2016 od 19 hodin ve velkém sále zámku.
 

Číst dál: Svatomartinská jízda na Chvalském...