Doprava

img_7460Vzhledem k infarktovým situacím, které nastávají při "vysazení" svých ratolestí ráno u základní školy v ulici Stoliňská, kdy jsou bohužel ostatní řidiči (ostatní rodiče) v ranní a odpolední školní špičce dost "agresívní" vůči ostatním řidičům a hlavně i dětem, dospěla Městská část Praha 20 k následujícímu rozhodnutí.

Číst dál: Jednosměrný provoz v ulici...

zonatempo30Jak jsem již psal dříve o tom, že se připravuje zklidnění dopravy pomocí Zóny 30 v Horních Počernicích, konkrétně okolo sídliště v ulicích Chodovická, Pavlišovská, Komárovská a U jeslí, tak tato doba již nastává.

 

 

Číst dál: Úprava dopravního značení v...

Vážení čtenáři !

Od letošního 12. prosince obohacuje naše dopravní možnosti na východní straně metropole nová autobusová linka – s číslem 296. Věřím, že toto číslo bude nadlouho zapsáno do grafikonů busDopravního podniku hl. m. Prahy a také doufám, že to bude linka se stejným, nebo alespoň podobným vedením trasy jako po svém zrození. Jistě bude její osud po všech stránkách předmětem sledování jak institucí za dopravu v Praze odpovědných, tak místních samospráv i laické veřejnosti. A po čase uvidíme, k jakým závěrům tyto skupiny dojdou a do jaké míry se naplní představa iniciátorů této linky.

Číst dál: Slasti a strasti jedné autobusové...