Milí kamarádi a podporovatelé Divizny, 

máme pro vás dobré zprávy!

 

 

Naše zbrusu nová klubovna na husitské faře na Náchodské ulici 382 zdárně míří do finále! Je postaveno, pokládá se linoleum a finišují poslední přípravy.

 

      

 

Otevírat klubovnu budeme už v příštím měsíci a nemůžeme se dočkat. Kromě klubových aktivit pro děti se zdravotním postižením a jejich zdravých kamarádů pro vás všechny připravujeme – cvičení s Jájou Brenkusovou, Katčiny super módní blešáky, knižní bazárky, výstavy, minikoncerty, semináře, tvůrčí dílničky, přátelské pokecy a samozřejmě i oblíbené dětské maškarní bály s Diviznou.

V této chvíli do naší skupiny patří děti s mentálním postižením, dva vozíčkáři, hluchoněmá dívka a také téměř 15 zdravých dětí, 13 dospělých dobrovolníků a často zajde i skupinka studentů našeho gymnázia.

 

  

 

Jsme za vaši pomoc a podporu velice rádi a věříme tomu, že nová klubovna k nám přivede i další nové kamarády.
 

Těší nás, že se stále ptáte na to, kdy se bude konat náš dětský maškarní bál s Diviznou. Tradičně jsme ho pořádali v únoru v tělocvičně TJ Sokol Horní Počernice. I letos se nám TJ Sokol snažil vyjít maximálně vstříc, ale mají už nasmlouvaných tolik sportovních turnajů, že se nám ani při nejlepší vůli nepodařilo volný termín najít.

 

Dětský maškarní bál bude určitě jedna z prvních větších akcí, kterou to v nové klubovně rozjedeme! Dáme všem včas vědět.

Zatím nám držte palce a my se na vás těšíme!

 

Děti a dobrovolníci z Divizny