Informace

IMG 298629. a 30. září 2017 se běžel v Athénách letošní Spartathlon 2017. A hned na začátku článku musím pogratulovat Radkovi Brunnerovi za vynikající (a pro nás normální smrtelníky neskutečný) výsledek - k druhému místu na trase dlouhé 246,8 km z Athén do Sparty. A to v čase 22:48:39....

Číst dál: Další meta dosažena...

Málokoho při vyslovení názvu  Sparta napadne něco jiného než náš nejslavnější  fotbalový klub z Letné. Daleko méně lidí si vzpomene na historické antické město na Peloponésu, proslavené rivalským kláním s Athéňany zhruba před dvěmaapůltisíci lety.

Číst dál: Náš HRDINA od Sparty – aneb...

Na pódium při nejslavnějším ultramaratonu světa letos poprvé vystoupil český běžec. Je jím Radek Bruner, který na Spartathlonu (246 km) skončil třetí v čase 24:07:29.

Je to nejlepší český čas i umístění v historii závodu.

Číst dál: Spartathlon a počernický Radek...

Veřejné setkání na téma sportovní haly v naší MČ proběhlo 26.11.2015 v  hotelu Chvalská tvrz. Na tomto setkání příznivců sportu a občanů seznámil krátce Richard Stára přítomné s vývojem projektu sportovní haly až k dnešním dnům, tj.: ukončení projektu ve fázi územního řízení.

Číst dál: Počernice fandí sportu

Že nevíte o co jde? Byl to třetí závod Ultracupu 2015, který se běžel první červnovou sobotu v Horní Stropnici a počernický ultramaratonec Radek Brunner (z SK Babice) tam v extrémním vedru doběhl na prvním místě!

 

Číst dál: Horkých 103 km v Silva Nortica...