Zajímavosti odjinud

Titulek tohoto článku bohužel nelže. Microsoft Windows XP jsou mrtvé...

Přestože ještě mnoho uživatelů spokojeně používá tento operační systém na svých počítačích, tak od 8.dubna 2014 bude ukončena jeho veškerá podpora.

Takže, jestli se díváte na naše stránky právě z Windows XP, jsou tyto informace určené právě pro vás.

 

 

Číst dál: Konec Microsoft Windows XP se...

ct24 58Vzhledem k tomu, že se snažíme informovat občany Horních Počernic o akcích, které sami pořádají, ale také o dalších zajímavých činnostech pro ně vhodné, uvádím zde odkaz na webové stránky, kde se mohou dozvědět i informace o pořádaných akcích z jiných regionů, nebo sem naopak mohou sami napsat informace o pořádaných akcích, které by mohly zajímat i ostatní návštěvníky internetu (pokud to nechcete udělat s naší spoluprací).

Číst dál: Digitální náves

steneNabízíme k odběru štěňata howavarta D-Seahawk. Budou k odběru v polovině listopadu 2012. Oba rodiče jsou pracovně i výstavně vedeni. Štěňata jsou dobře socializovaná, velmi kontaktní k lidem a jsou vhodná k jakýmkoli aktivitám, ať už na dlouhé procházky s rodinou nebo výcvik. Mají předpoklad k výbornému exteriéru.

Číst dál: Nechcete štěňátko?

nadivkaBlíží se Velikonoce a s nimi mnoho tradic a samozřejmě také speciálních jídel. Kromě mazanců a jidášů budeme určitě mít chuť na něco slaného. V naší rodině se tradičně peče velikonoční nádivka. Je to jediná příležitost, kdy zužitkujeme alespoň pár kopřiv z té spousty, co nám roste na zahradě.

Číst dál: Recept na velikonoční nádivku